Kuchyně všech velikostí

I když bývají kuchyně, respektive kuchyňské linky součástí bytu, pořizujete-li si bydlení v postarší zástavbě, která již měla minimálně jednoho majitele, nezřídka kdy stávající kuchyně vyhovují novému majiteli. Prvotní radost, že alespoň v rámci vybavení domova, ušetříte za nákup kuchyně, se rozplyne, a to třeba hned s prvním vařením. 

Efektivní nahrazení stávající nevyhovující kuchyně za nové řešení kuchyňské linky

Postarší kuchyně sice může odpovídat představám, co do materiálu, vzhledu, ale ne již například v otázce výšky pracovní plochy a celkového řešení kuchyně. Pohybovat se pak v prostředí kuchyně, se kterou se vnitřně neztotožníte, Vám moc radosti při přípravě pokrmů, nepřidá. Jediným efektivním řešením je demontáž kuchyně, a zadání poptávky na výrobu kuchyňské linky na míru. I v případě, že jste s výdaji na pořízení nové kuchyně nepočítali, si můžete dopřát vysokou kvalitu kuchyně Praha, byť zvolíte řešení levné kuchyně.

Velikostní varianty kuchyňské linky dle prostoru kuchyně

Při pořizování kuchyňské linky byste v prvním kroku měli vycházet z velikosti prostoru, kde bude nová kuchyně umístěná. Od velikosti prostoru kuchyně, stejně tak od Vašich potřeb a finančních možností, se pak odvíjí řešení, respektive tvar kuchyňské linky. I v malém prostoru se dá „kouzlit“, a to nejen s tvarem kuchyně, ale také s výběrem materiálu, barvy, vnitřního řešení u kuchyňské linky. 

Specialista na kuchyně pro navržení kuchyňské linky na míru Vašim požadavkům

Chcete-li z kuchyně vytěžit maximum, pak určitě vsaďte na specialisty na kuchyně Praha, kteří Vám nenabídnou čistě jen standardní řešení, jako tomu může být v prodejně se sériově vyráběným nábytkem. Specialista na kuchyně, a to včetně kuchyně eco, levné kuchyně, Vám navrhne řešení kuchyně na míru, které neopomene ani jedinou důležitou zónu kuchyňské linky, kam patří příprava, vaření a pečení, mytí, ukládání, zásoby. Kuchyně byť malá jako dlaň, nebo velkorysá v otázce prostoru, se může v každém ohledu stát Vaším královstvím, středem Vašeho domova.

7 důvodů proč si pořídit kuchyně indeco eco

 • Kvalita zpracování

  Nejmodernější technologické vybavení a ti nejlepší odborníci Vám zaručí to nejkvalitnější zpracování a profesionální montáž.
 • Plný servis

  Podle potřeby Vám zaručíme stejný servis jako u kuchyní na míru (poradenství, zdarma kalkulace a 3D vizualizace, doprava, montáž, záruční a pozáruční servis).
 • Přizpůsobení prostorům

  Návrh kuchyně se přizpůsobí Vašim rozměrům, což jiní výrobci
  levnějších kuchyní zpravidla nenabízí
 • Chytrá konstrukce

  Spodní skříňky jsou zkonstruovány tak, aby bylo možné vést
  instalace za kuchyňskou linkou na stěně (s výjimkou skříněk na spotřebiče)
 • Odborné sestavení

  Skříňky jsou odborně sestavené přímo ve výrobě, takže pokud
  nevyužijete naší nabídky na montáž kuchyně, zvládnete montáž i sami
 • Korpusy z 18mm lamina

  Veškeré korpusy jsou vyrobeny z lamina 18 mm, hrany jsou
  olepeny ABS 1 mm
 • Kvalitní kování

  Kuchyně jsou osazeny kvalitním nábytkovým kováním BLUM
  nebo Strong, veškeré zásuvky mají tlumené dovírání

ECO Levné kuchyně

Kuchyně ECO jsou cenově přístupnější varianta od českého výrobce kuchyní s téměř dvacetiletou tradicí na nábytkářském trhu. Ač se jedná o levné kuchyně, jsou svými užitnými vlastnostmi srovnatelné s originálními kuchyněmi INDECO. Rozdíl je pouze v použitých materiálech. Kvalita zpracování zůstává jako obvykle na té nejvyšší úrovni. 

Z nabídky výrobce, společnosti INDECO CZ s.r.o. jsme vybrali nejžádanější dekory a ty jsme zařadili do sortimentu kuchyní řady ECO. Naleznete zde dvířka v luxusním provedení Emotion se strukturou jako pravé dřevo nebo dvířka v provedení vysoký lesk Thermopal.

Korpusy kuchyní ECO jsou vyráběny z lamina tloušťky 18 mm a jsou kompletovány šroubováním, hrany korpusů jsou olepeny ABS hranou 1 mm. V řadě ECO je tak široká nabídka modulů skříněk, že si vybere i ten nejnáročnější klient. 

Samozřejmostí je, zpracování 3D návrhu na některé z našich prodejen, kde  se Vám  bude věnovat vyškolený prodejní poradce. Zároveň s 3D modelem dostanete i cenovou kalkulaci. V případě zájmu, si sami Vaši novou kuchyň zaměříme a namontujeme.

Nemáte-li čas na návštěvu některého z našich showroomů, existuje zde pro Vás jednoduchá možnost objednat kuchyň v našem E-shopu. Chcete-li ještě více ušetřit, můžeme Vám všechny skříňky dodat ve smontovaném stavu připravené tak, že montáž zvládnete sami. 

Napište nám

Prodejny

Jak změřit

Fotogalerie