Kuchyně z kvalitního materiálu

Co očekáváte od Vaší nové kuchyně? Troufneme si odhadnout, že jeden z Vašich top požadavků bude dlouhá životnost kuchyňské linky, která se v co nejmenší míře projeví na opotřebení kuchyně. Za dlouhou životností stojí celá řada faktorů, a to nejen například kvalita opracování kuchyně, ale také materiál kuchyňské linky. Každá kuchyně, není-li ještě používaná, doslova září novotou, a to platí i pro levné kuchyně. Kvalitu kuchyňské linky pak prověří právě Vaše využívání kuchyně. Pokud si zvolíte kuchyně, byť na první pohled luxusně vypadající, ovšem z druhořadého materiálu, pak bohužel musíte očekávat nejen kratší životnost kuchyňské linky, ale také stopy stárnutí, používání. Zvolte si exkluzivní materiály pro kuchyňské linky, a uvidíte, že nebudete litovat investice. 

Materiály pro kuchyně prvotřídní kvality

Kuchyně, která bude nejen ozdobou Vaší domácnosti, ale také pro praktické využití, by měla být vyrobena z materiálu, který v co největší míře odolá zubu času, četnosti a způsobu Vašeho používání. Ne vždy musí platit, že co je hezké, je drahé, a naopak. I v případě, že Vaše volba padne ne model levné kuchyně, či kuchyně eco, se můžete těšit z kvalitního materiálu pro kuchyně, který bude jednak hezky vypadat, snadno se udržovat, a pochlubí se vysokou odolností. Ne všude platí rovnítko nízká cena, rovná se nízká kvalita. 

Materiály pro korpus kuchyně

Kuchyně bereme jako celek, přesto je rozčleníme na jednotlivé sekce kuchyňské linky, co se týká volby materiálu pro kuchyně. Není žádným tajemstvím, že masivní dřevo je čistě přírodním produktem, luxusem, který hned tak nevyjde z módy, a hodí se do každého interiéru. Masiv, i přes své nesporné výhody se však nehodí všude, jak by se mohlo na první pohled zdát, a to například z hlediska praktičnosti. Například u kuchyňské linky si zvolit pro pracovní desku kuchyně masiv, není nejlepším řešením z hlediska využití, zachování hygieny atd. Pro korpus kuchyně, již masiv není žádným prohřeškem. Na druhou stranu, hledáte-li cenově výhodnější variantu řešení kuchyně, pak pro Vás bude zajímavým materiálem například lamino, či dýhované desky, které díky svému nepřebernému množství dekorů, mohou i přírodní dřevo věrně napodobit, co do vzhledu.

Lakované kuchyňské linky moderního designu

Vedle masivu, lamina, dýhy, se Vám u kuchyňské linky nabízí také možnost lakovaného materiálu, který může být vysokého lesku nebo matu. Potrpíte-li si na eleganci bez kompromisů, pak Vás mohou lakované kuchyňské linky doslova uchvátit svým jednoduchým, přesto moderním designem. U lakované kuchyně Vás osloví její dokonalá hladkost s vysoce odolným povrchem, díky kterému máte možnost docílit 100% hygieny. Pro perfekcionisti se smyslem pro detail, je řešení lakované kuchyňské linky volbou číslo jedna. A co Vy, máte již vybraný materiál pro řešení Vaší nové kuchyně? 

7 důvodů proč si pořídit kuchyně indeco eco

 • Kvalita zpracování

  Nejmodernější technologické vybavení a ti nejlepší odborníci Vám zaručí to nejkvalitnější zpracování a profesionální montáž.
 • Plný servis

  Podle potřeby Vám zaručíme stejný servis jako u kuchyní na míru (poradenství, zdarma kalkulace a 3D vizualizace, doprava, montáž, záruční a pozáruční servis).
 • Přizpůsobení prostorům

  Návrh kuchyně se přizpůsobí Vašim rozměrům, což jiní výrobci
  levnějších kuchyní zpravidla nenabízí
 • Chytrá konstrukce

  Spodní skříňky jsou zkonstruovány tak, aby bylo možné vést
  instalace za kuchyňskou linkou na stěně (s výjimkou skříněk na spotřebiče)
 • Odborné sestavení

  Skříňky jsou odborně sestavené přímo ve výrobě, takže pokud
  nevyužijete naší nabídky na montáž kuchyně, zvládnete montáž i sami
 • Korpusy z 18mm lamina

  Veškeré korpusy jsou vyrobeny z lamina 18 mm, hrany jsou
  olepeny ABS 1 mm
 • Kvalitní kování

  Kuchyně jsou osazeny kvalitním nábytkovým kováním BLUM
  nebo Strong, veškeré zásuvky mají tlumené dovírání

ECO Levné kuchyně

Kuchyně ECO jsou cenově přístupnější varianta od českého výrobce kuchyní s téměř dvacetiletou tradicí na nábytkářském trhu. Ač se jedná o levné kuchyně, jsou svými užitnými vlastnostmi srovnatelné s originálními kuchyněmi INDECO. Rozdíl je pouze v použitých materiálech. Kvalita zpracování zůstává jako obvykle na té nejvyšší úrovni. 

Z nabídky výrobce, společnosti INDECO CZ s.r.o. jsme vybrali nejžádanější dekory a ty jsme zařadili do sortimentu kuchyní řady ECO. Naleznete zde dvířka v luxusním provedení Emotion se strukturou jako pravé dřevo nebo dvířka v provedení vysoký lesk Thermopal.

Korpusy kuchyní ECO jsou vyráběny z lamina tloušťky 18 mm a jsou kompletovány šroubováním, hrany korpusů jsou olepeny ABS hranou 1 mm. V řadě ECO je tak široká nabídka modulů skříněk, že si vybere i ten nejnáročnější klient. 

Samozřejmostí je, zpracování 3D návrhu na některé z našich prodejen, kde  se Vám  bude věnovat vyškolený prodejní poradce. Zároveň s 3D modelem dostanete i cenovou kalkulaci. V případě zájmu, si sami Vaši novou kuchyň zaměříme a namontujeme.

Nemáte-li čas na návštěvu některého z našich showroomů, existuje zde pro Vás jednoduchá možnost objednat kuchyň v našem E-shopu. Chcete-li ještě více ušetřit, můžeme Vám všechny skříňky dodat ve smontovaném stavu připravené tak, že montáž zvládnete sami. 

Napište nám

Prodejny

Jak změřit

Fotogalerie