Eshop kuchyně ECO

Láká Vás představa nové kuchyně, ale zároveň nejste zrovna moc nadšeni ze ztráty času, která Vás čeká ve spojitosti s výběrem kuchyňské linky? Čas je veličina, která hraje v současné době poměrně zásadní roli. Málokdo z nás může říci, že má dostatek času pro splnění svých pracovních úkolů, aniž by se musel stresovat. Málokdo z nás může říci, že má dostatek volného času jen tak relaxovat, a užívat si rodiny a klidu. Styl života a hektičnost doby se pak může podepsat na komfortu našeho žití, jako takovém. Byla by však škoda, abyste byli doma obklopeni nábytkem, doplňky, které se neslučují s Vaší představou o skutečném domově.

Pořízení nové kuchyně ECO jednoduše z pohodlí Vašeho domova

I na otázku času je z naší strany v případě nové kuchyně Praha pamatováno, kdy není nezbytně nutné, abyste vážili kroky, či snad jeli desítky kilometrů do některého z našeho showroomu, abyste si mohli prohlédnout nabídku kuchyně, a s prodávajícím týmem se dohodli na zhotovení konkrétní kuchyňské linky. Máte totiž možnost pěkně z pohodlí Vašeho domova vstoupit do světa, kde kuchyně hrají prim. Navštivte náš Eshop kuchyně ECO, a vyberte si model kuchyně, který bude odpovídat přesně Vašim představám.

E-shop s nabídkou ECO kuchyně

V našem e-shopu s nabídkou ECO kuchyně se zorientujete velmi rychle. Stěžejní je si vybrat, jaký tvar kuchyňské linky by se Vám líbil, a samozřejmě se hodil do prostoru Vaší kuchyně. V případě ECO kuchyně si můžete vybrat kuchyňské linky rovné, účkové, rohové. K řekněme nejvíce zažité, ale zároveň i praktické a stálé moderní kuchyně, se řadí kuchyně rovného tvaru. Co byste řekli tomu, kdyby Vaše nová kuchyně stále méně jak 100 000Kč, a ještě lépe méně než 50 000Kč? Pro kvalitní kuchyně ECO, které si u nás můžete zakoupit, to není nesplnitelná meta. V našem případě nevycházíme z tvrzení, jen co je drahé, je kvalitní. Za kvalitou kuchyně, ale nejen kuchyně, nestojí částka, za kterou danou věc pořídíte, ale zcela jiné parametry. Pokud jste si zvykli, že značka, značkové věci, s sebou zákonitě přinesou i vyšší cenu, v našem případě, ve světě kuchyně Praha, je tomu jinak. V e-shopu kuchyně ECO Vás čekají moderní a stylové kuchyňské linky, které Vám jako sladkou třešinku na dortu připraví překvapení v příjemné ceně, za kterou kuchyně pořídíte.
 

7 důvodů proč si pořídit kuchyně indeco eco

 • Kvalita zpracování

  Nejmodernější technologické vybavení a ti nejlepší odborníci Vám zaručí to nejkvalitnější zpracování a profesionální montáž.
 • Plný servis

  Podle potřeby Vám zaručíme stejný servis jako u kuchyní na míru (poradenství, zdarma kalkulace a 3D vizualizace, doprava, montáž, záruční a pozáruční servis).
 • Přizpůsobení prostorům

  Návrh kuchyně se přizpůsobí Vašim rozměrům, což jiní výrobci
  levnějších kuchyní zpravidla nenabízí
 • Chytrá konstrukce

  Spodní skříňky jsou zkonstruovány tak, aby bylo možné vést
  instalace za kuchyňskou linkou na stěně (s výjimkou skříněk na spotřebiče)
 • Odborné sestavení

  Skříňky jsou odborně sestavené přímo ve výrobě, takže pokud
  nevyužijete naší nabídky na montáž kuchyně, zvládnete montáž i sami
 • Korpusy z 18mm lamina

  Veškeré korpusy jsou vyrobeny z lamina 18 mm, hrany jsou
  olepeny ABS 1 mm
 • Kvalitní kování

  Kuchyně jsou osazeny kvalitním nábytkovým kováním BLUM
  nebo Strong, veškeré zásuvky mají tlumené dovírání

ECO Levné kuchyně

Kuchyně ECO jsou cenově přístupnější varianta od českého výrobce kuchyní s téměř dvacetiletou tradicí na nábytkářském trhu. Ač se jedná o levné kuchyně, jsou svými užitnými vlastnostmi srovnatelné s originálními kuchyněmi INDECO. Rozdíl je pouze v použitých materiálech. Kvalita zpracování zůstává jako obvykle na té nejvyšší úrovni. 

Z nabídky výrobce, společnosti INDECO CZ s.r.o. jsme vybrali nejžádanější dekory a ty jsme zařadili do sortimentu kuchyní řady ECO. Naleznete zde dvířka v luxusním provedení Emotion se strukturou jako pravé dřevo nebo dvířka v provedení vysoký lesk Thermopal.

Korpusy kuchyní ECO jsou vyráběny z lamina tloušťky 18 mm a jsou kompletovány šroubováním, hrany korpusů jsou olepeny ABS hranou 1 mm. V řadě ECO je tak široká nabídka modulů skříněk, že si vybere i ten nejnáročnější klient. 

Samozřejmostí je, zpracování 3D návrhu na některé z našich prodejen, kde  se Vám  bude věnovat vyškolený prodejní poradce. Zároveň s 3D modelem dostanete i cenovou kalkulaci. V případě zájmu, si sami Vaši novou kuchyň zaměříme a namontujeme.

Nemáte-li čas na návštěvu některého z našich showroomů, existuje zde pro Vás jednoduchá možnost objednat kuchyň v našem E-shopu. Chcete-li ještě více ušetřit, můžeme Vám všechny skříňky dodat ve smontovaném stavu připravené tak, že montáž zvládnete sami. 

Napište nám

Prodejny

Jak změřit

Fotogalerie