Moderní a prostorné kuchyně ECO

Nabízíme Vám moderní a zároveň prostorné kuchyně Praha, které Vás nebudou při přípravě pokrmů nijak omezovat, naopak Vám nabídnou pomocnou ruku. I v případě malého prostoru můžete využít naší nabídky prostorné kuchyňské linky.
 

Moderní a nadčasový vzhled kuchyňské linky

Stěžejním základem kuchyně je totiž její odborné navrhnutí. Návrh kuchyně, je jako základ domu, respektive precizní provedení výkopových prací, na kterých je možné následně stavět. Umíme víc, než jen vyrobit model kuchyně. Ve světě, kde kuchyně jsou středem každého domova, se pohybujeme již dlouhá léta. Kuchyně, které byly před dvaceti, třiceti lety moderní, již nemusí vzhledem k technologickým možnostem, vyhovovat slovu moderní a stylové kuchyně. Ať už je Vaše současná kuchyně zánovní, nebo stojíte před zařízením zcela nové kuchyňské linky, můžete se na náš tým odborníků obrátit s maximální důvěrou.

Kuchyně odpovídající modernímu stylu bydlení

Hovoříme-li o moderním stylu bydlení, pak lze bezpochyby začít u kuchyně. Prostorná kuchyně ve svém moderním stylu je charakteristická specifickými prvky. U praktické kuchyňské linky najdete vše, co potřebujete, a současně se vše odehrává v minimalistickém stylu. Vše zbytečné, co by Vás u kuchyně mohlo rušit, u námi navrhnuté a vyrobené kuchyně Praha nenajdete.

Varianty návrhu stylové a prostorné kuchyně

Varianty návrhu stylové a prostorné kuchyně se odvíjí od tvaru prostoru Vaší kuchyně. Podle prostoru, jeho dispozičního řešení a velikosti, je možné se pak rozhodnout pro kuchyňské linky tvaru U, L, či ostrůvkové kuchyně. I z mála dokážeme vytěžit maximum. U nás najdete specializovaný tým odborníků, který přispěje k tomu, že i do malé kuchyně je možné přinést plno světla, včetně moderních spotřebičů a velké pracovní plochy.  Oslovte nás, a uvidíte, že kuchyně není jen o skříňkách, poličkách a dřezu.
 
 

7 důvodů proč si pořídit kuchyně indeco eco

 • Kvalita zpracování

  Nejmodernější technologické vybavení a ti nejlepší odborníci Vám zaručí to nejkvalitnější zpracování a profesionální montáž.
 • Plný servis

  Podle potřeby Vám zaručíme stejný servis jako u kuchyní na míru (poradenství, zdarma kalkulace a 3D vizualizace, doprava, montáž, záruční a pozáruční servis).
 • Přizpůsobení prostorům

  Návrh kuchyně se přizpůsobí Vašim rozměrům, což jiní výrobci
  levnějších kuchyní zpravidla nenabízí
 • Chytrá konstrukce

  Spodní skříňky jsou zkonstruovány tak, aby bylo možné vést
  instalace za kuchyňskou linkou na stěně (s výjimkou skříněk na spotřebiče)
 • Odborné sestavení

  Skříňky jsou odborně sestavené přímo ve výrobě, takže pokud
  nevyužijete naší nabídky na montáž kuchyně, zvládnete montáž i sami
 • Korpusy z 18mm lamina

  Veškeré korpusy jsou vyrobeny z lamina 18 mm, hrany jsou
  olepeny ABS 1 mm
 • Kvalitní kování

  Kuchyně jsou osazeny kvalitním nábytkovým kováním BLUM
  nebo Strong, veškeré zásuvky mají tlumené dovírání

ECO Levné kuchyně

Kuchyně ECO jsou cenově přístupnější varianta od českého výrobce kuchyní s téměř dvacetiletou tradicí na nábytkářském trhu. Ač se jedná o levné kuchyně, jsou svými užitnými vlastnostmi srovnatelné s originálními kuchyněmi INDECO. Rozdíl je pouze v použitých materiálech. Kvalita zpracování zůstává jako obvykle na té nejvyšší úrovni. 

Z nabídky výrobce, společnosti INDECO CZ s.r.o. jsme vybrali nejžádanější dekory a ty jsme zařadili do sortimentu kuchyní řady ECO. Naleznete zde dvířka v luxusním provedení Emotion se strukturou jako pravé dřevo nebo dvířka v provedení vysoký lesk Thermopal.

Korpusy kuchyní ECO jsou vyráběny z lamina tloušťky 18 mm a jsou kompletovány šroubováním, hrany korpusů jsou olepeny ABS hranou 1 mm. V řadě ECO je tak široká nabídka modulů skříněk, že si vybere i ten nejnáročnější klient. 

Samozřejmostí je, zpracování 3D návrhu na některé z našich prodejen, kde  se Vám  bude věnovat vyškolený prodejní poradce. Zároveň s 3D modelem dostanete i cenovou kalkulaci. V případě zájmu, si sami Vaši novou kuchyň zaměříme a namontujeme.

Nemáte-li čas na návštěvu některého z našich showroomů, existuje zde pro Vás jednoduchá možnost objednat kuchyň v našem E-shopu. Chcete-li ještě více ušetřit, můžeme Vám všechny skříňky dodat ve smontovaném stavu připravené tak, že montáž zvládnete sami. 

Napište nám

Prodejny

Jak změřit

Fotogalerie