Kuchyně ECO - nová řada kuchyní

Každá kuchyně na míru, která projde našima rukama, je originálem. Kuchyňské linky, které si u nás můžete nechat vyrobit na zakázku, mohou být různého stylu, od moderního, minimalistického, přes konzervativní, venkovský, až po extravagantní.

Kuchyně ECO – tak trochu jiný dotek přírody

Hledáte-li však u kuchyně spojení určitých stylů, a současně něco nového, neotřelého, pak by Vás mohla oslovit naše nová řada kuchyně ECO. Pokud ve Vás ECO evokuje přírodu, pak jste na správné adrese. Z doteku přírody se můžete těšit prakticky v jakékoli místnosti, kuchyně nevyjímaje. Jste-li milovníky autentického přírodního vzhledu kuchyně, pak Vás kuchyně ECO zcela jistě zaujmou, a to hned na první pohled.

Kuchyně ECO – za málo peněz hodně muziky

Kuchyňské linky řady ECO, se nijak neliší od jiných námi vyrobených modelů kuchyně, co do preciznosti zpracování i vzhledu. Jeden, poměrně nezanedbatelný rozdíl, však pocítíte, a to na svém účtu. U kuchyně ECO je totiž použit levný, přesto kvalitní materiál. Ne vždy tedy musí zákonitě platit, že levné znamená aušusové, fórové. Například korpus u kuchyně ECO se vyrábí z lamina. Dvířka kuchyně ECO si díky svému provedení Emotion mohou směle podat ruku s materiálem z pravého dřeva. Jinými slovy, u kuchyně ECO platí, že za málo peněz hodně muziky. Sami na vlastní oči se můžete přesvědčit, že nová řada kuchyně ECO, se kterou za Vámi přicházíme, rozzáří Vaše oči, a neudělá Vám tzv. čáru přes rozpočet.

Levné a kvalitní kuchyně ECO se strukturou pravého dřeva

Každý z nás má své sny, do kterých se také může zařadit kvalitní kuchyně. Kvalita kuchyňské linky je pro nás prioritou číslo jedna, kdy s kvalitou jde ruku v ruce Vaše spokojenost s využíváním kuchyně. U naší firmy neplatí úměra, že čím méně peněz vydáte, tím menší kvalitu očekávat můžete. Chceme mít spokojené zákazníky, nejen ty, kteří nemusí počítat každou korunu, ale i ty, kterým se nedaří zrovna nejlépe, ať z krátkodobého, nebo dlouhodobého hlediska. Rozhodnete-li se pro naši řadu kuchyně ECO, pak budete vzhledem kuchyně mile překvapeni nejen Vy samotní, ale i návštěva, která k Vám zavítá. Bude záležet jen na Vás, zda je necháte při myšlence, kolik desítek tisíc jste nejspíš museli za model moderní kuchyně dát, nebo jim řeknete sladkou pravdu o pořízení levné, přesto kvalitní kuchyně.
 

7 důvodů proč si pořídit kuchyně indeco eco

 • Kvalita zpracování

  Nejmodernější technologické vybavení a ti nejlepší odborníci Vám zaručí to nejkvalitnější zpracování a profesionální montáž.
 • Plný servis

  Podle potřeby Vám zaručíme stejný servis jako u kuchyní na míru (poradenství, zdarma kalkulace a 3D vizualizace, doprava, montáž, záruční a pozáruční servis).
 • Přizpůsobení prostorům

  Návrh kuchyně se přizpůsobí Vašim rozměrům, což jiní výrobci
  levnějších kuchyní zpravidla nenabízí
 • Chytrá konstrukce

  Spodní skříňky jsou zkonstruovány tak, aby bylo možné vést
  instalace za kuchyňskou linkou na stěně (s výjimkou skříněk na spotřebiče)
 • Odborné sestavení

  Skříňky jsou odborně sestavené přímo ve výrobě, takže pokud
  nevyužijete naší nabídky na montáž kuchyně, zvládnete montáž i sami
 • Korpusy z 18mm lamina

  Veškeré korpusy jsou vyrobeny z lamina 18 mm, hrany jsou
  olepeny ABS 1 mm
 • Kvalitní kování

  Kuchyně jsou osazeny kvalitním nábytkovým kováním BLUM
  nebo Strong, veškeré zásuvky mají tlumené dovírání

ECO Levné kuchyně

Kuchyně ECO jsou cenově přístupnější varianta od českého výrobce kuchyní s téměř dvacetiletou tradicí na nábytkářském trhu. Ač se jedná o levné kuchyně, jsou svými užitnými vlastnostmi srovnatelné s originálními kuchyněmi INDECO. Rozdíl je pouze v použitých materiálech. Kvalita zpracování zůstává jako obvykle na té nejvyšší úrovni. 

Z nabídky výrobce, společnosti INDECO CZ s.r.o. jsme vybrali nejžádanější dekory a ty jsme zařadili do sortimentu kuchyní řady ECO. Naleznete zde dvířka v luxusním provedení Emotion se strukturou jako pravé dřevo nebo dvířka v provedení vysoký lesk Thermopal.

Korpusy kuchyní ECO jsou vyráběny z lamina tloušťky 18 mm a jsou kompletovány šroubováním, hrany korpusů jsou olepeny ABS hranou 1 mm. V řadě ECO je tak široká nabídka modulů skříněk, že si vybere i ten nejnáročnější klient. 

Samozřejmostí je, zpracování 3D návrhu na některé z našich prodejen, kde  se Vám  bude věnovat vyškolený prodejní poradce. Zároveň s 3D modelem dostanete i cenovou kalkulaci. V případě zájmu, si sami Vaši novou kuchyň zaměříme a namontujeme.

Nemáte-li čas na návštěvu některého z našich showroomů, existuje zde pro Vás jednoduchá možnost objednat kuchyň v našem E-shopu. Chcete-li ještě více ušetřit, můžeme Vám všechny skříňky dodat ve smontovaném stavu připravené tak, že montáž zvládnete sami. 

Napište nám

Prodejny

Jak změřit

Fotogalerie