Kuchyňská linka na míru Praha

Není nikde psáno, že kuchyňské linky na míru jsou pouze pro náročné zákazníky, kteří se nespokojí se standardem. Každý se přeci může těšit z moderní a kvalitní kuchyně, nehledě na finanční možnosti, kterými disponuje. Nabízíme řešení kuchyně Praha pro každého, kdo se skutečně nechce spokojit s málem, a především očekává od kuchyňské linky více, než jen poličky, šuflata a pracovní plochu.

 

Kuchyně Praha – vysoká kvalita za příznivou cenu

Možná, že si jen tak procházíte katalogy, či nabídky kuchyně, a říkáte si, jak by se Vám určitý model kuchyňské linky také líbil. Pak si jen tak povzdechnete, protože tušíte, že vyobrazené kuchyně budou za příliš velké peníze. Nebojte se nás však oslovit s Vaším požadavkem, představou, jak by měla Vaše nová kuchyně vypadat. Vyslechneme Vás, a na základě všech informací, které od Vás obdržíme, a po přesném zaměření prostoru pro zbudování kuchyně, Vám připravíme návrh kuchyňské linky. Neslibujeme Vám nejnižší cenu za vyhotovení kuchyně, ale můžete od nás očekávat to nejlepší řešení kuchyně Praha, jehož cena bude plně korespondovat s kvalitou kuchyně. Není umění vyrobit kuchyňské linky za nízkou cenu, ovšem na úkor kvality. Naše kuchyně Praha se však řídí jiným heslem. Pro naše kuchyňské linky je kvalita prvořadá.
 

Kuchyňské linky na míru – od odborné konzultace po precizní montáž

Kuchyňské linky na míru, které již využívá pěkná řádka našich spokojených klientů, prošly kompletním procesem. I Vy od nás můžete očekávat profesionální a zároveň individuální přístup, který začíná odbornou konzultací, přes zaměření, po předložení návrhu s kalkulací, až po samotnou výrobu kuchyně Praha, a konče dodávkou a montáží. Samozřejmostí je námi poskytovaná záruka na kuchyňské linky, stejně tak veškerý použitý materiál. Ještě váháte, zda si zakoupíte model kuchyně v nejbližší prodejně, nebo si třeba trochu dál zajedete, a necháte si navrhnout a vyrobit typ kuchyňské linky přímo na míru Vašim potřebám?
 
 

7 důvodů proč si pořídit kuchyně indeco eco

 • Kvalita zpracování

  Nejmodernější technologické vybavení a ti nejlepší odborníci Vám zaručí to nejkvalitnější zpracování a profesionální montáž.
 • Plný servis

  Podle potřeby Vám zaručíme stejný servis jako u kuchyní na míru (poradenství, zdarma kalkulace a 3D vizualizace, doprava, montáž, záruční a pozáruční servis).
 • Přizpůsobení prostorům

  Návrh kuchyně se přizpůsobí Vašim rozměrům, což jiní výrobci
  levnějších kuchyní zpravidla nenabízí
 • Chytrá konstrukce

  Spodní skříňky jsou zkonstruovány tak, aby bylo možné vést
  instalace za kuchyňskou linkou na stěně (s výjimkou skříněk na spotřebiče)
 • Odborné sestavení

  Skříňky jsou odborně sestavené přímo ve výrobě, takže pokud
  nevyužijete naší nabídky na montáž kuchyně, zvládnete montáž i sami
 • Korpusy z 18mm lamina

  Veškeré korpusy jsou vyrobeny z lamina 18 mm, hrany jsou
  olepeny ABS 1 mm
 • Kvalitní kování

  Kuchyně jsou osazeny kvalitním nábytkovým kováním BLUM
  nebo Strong, veškeré zásuvky mají tlumené dovírání

ECO Levné kuchyně

Kuchyně ECO jsou cenově přístupnější varianta od českého výrobce kuchyní s téměř dvacetiletou tradicí na nábytkářském trhu. Ač se jedná o levné kuchyně, jsou svými užitnými vlastnostmi srovnatelné s originálními kuchyněmi INDECO. Rozdíl je pouze v použitých materiálech. Kvalita zpracování zůstává jako obvykle na té nejvyšší úrovni. 

Z nabídky výrobce, společnosti INDECO CZ s.r.o. jsme vybrali nejžádanější dekory a ty jsme zařadili do sortimentu kuchyní řady ECO. Naleznete zde dvířka v luxusním provedení Emotion se strukturou jako pravé dřevo nebo dvířka v provedení vysoký lesk Thermopal.

Korpusy kuchyní ECO jsou vyráběny z lamina tloušťky 18 mm a jsou kompletovány šroubováním, hrany korpusů jsou olepeny ABS hranou 1 mm. V řadě ECO je tak široká nabídka modulů skříněk, že si vybere i ten nejnáročnější klient. 

Samozřejmostí je, zpracování 3D návrhu na některé z našich prodejen, kde  se Vám  bude věnovat vyškolený prodejní poradce. Zároveň s 3D modelem dostanete i cenovou kalkulaci. V případě zájmu, si sami Vaši novou kuchyň zaměříme a namontujeme.

Nemáte-li čas na návštěvu některého z našich showroomů, existuje zde pro Vás jednoduchá možnost objednat kuchyň v našem E-shopu. Chcete-li ještě více ušetřit, můžeme Vám všechny skříňky dodat ve smontovaném stavu připravené tak, že montáž zvládnete sami. 

Napište nám

Prodejny

Jak změřit

Fotogalerie