Moderní a levné kuchyně

Chystáte rekonstrukci kuchyně nebo vybavujete svůj byt úplně poprvé? Zvolte si kuchyň nadčasovou, ve které bude strávený čas za odměnu a příprava jídla a její úklid bude trvat ani o chvíli déle než je nutné.

Investice do kuchyně je jedna z největších investic, s níž se při zabydlování pravděpodobně setkáte. A vzhledem k tomu, že se jedná o dlouhodobou investici, vyplatí se neobjednávat levné kuchyně. Kromě ceny  nároků na vzhled a umístění skříněk by vás také měla zajímat kvalita provedení, efektivita pracovního prostoru v praxi a další aspekty.

Správným výběrem kuchyně si můžete ušetřit vysoké investice v budoucnu, ale také čas strávený v kuchyni. Ideální rozložení skříněk, spotřebiče, které vám usnadní práci a intuitivní schéma kuchyně způsobí, že se tato místnost snadno stane vaším oblíbeným místem.


Kuchyně Indeco

Indeco se specializuje na výrobu nábytku na míru. V nabídce naleznete vestavěné skříně na míru nebo také kuchyně n míru. Každé prostory mají odlišné dispozice a jejich majitelé různé nároky. Ať už je kamenem úrazu rozměr plánované kuchyně nebo naopak vysoké či nízké nároky na výbavu, Indeco nabízí řešení v obou případech.

Pro snazší orientaci v nabídce jsou k dispozici 4 typy kuchyní, které se liší co do výbavy a tím, do jakých prostorů jsou určeny.

Kuchyně S
Kuchyně S jsou určeny do bytů o malé rozloze, do garsonek nebo kanceláří. Veškerý pracovní prostor je minimalizován, stejně tak místo pro kuchyňské spotřebiče. Kuchyně S nabízí ideální poměr velikosti, ceny a efektivity pracovního prostoru. V této kuchyni pohodlně připravíte i náročnější jídla a nebudete se přitom tísnit na malém pracovním prostoru. Jednoduché a o to elegantnější linie dělají z Kuchyně S velmi vyhledávaný typ kuchyně.

Kuchyně M
U těchto kuchyní se setkáte s většími rozměry, než tomu bylo u kuchyně S. Tyto kuchyně jsou vhodné do větších prostorů a víc než na efektiviua místa je zde kladen důraz na personalizaci kuchyně, tedy na vzhled. Inspiraci při výrobě úsporných vestavěných skříní nelze popřít.

Kuchyně L
Skříně na míru, co do rozměrů, tak co se týče vzhledu. Zákazník má absolutní volnost při návrhu kuchyně i rozhodování se ohledně materiálů k použití. Důležitý je zde celkový vzhled a ráz kuchyně, která je oproštěna od pouhé praktické funkce. Kuchyně se stává názorem a odrazem osobnosti bytu a jeho majitele.

Kuchyně XL
Kuchyně té nejvyšší kvality. Kromě volné fantazie mohou zákazníci počítat s exkluzivními materiály a vysoce kvalitními kuchyňskými spotřebiči. Moderní pojetí kuchyně a rozestavění kuchyňského nábytku splní i ta nejvyšší očekávání. Kuchyně XL je místo, kde se návrh kuchyně stává uměním.

Při vybavování kuchyně nemyslete pouze na finance. Jedná se o dlouhodobou investici, a tak do ní plně promítněte své nároky a estetické představy. Kuchyně Indeco splní všechna přání.

7 důvodů proč si pořídit kuchyně indeco eco

 • Kvalita zpracování

  Nejmodernější technologické vybavení a ti nejlepší odborníci Vám zaručí to nejkvalitnější zpracování a profesionální montáž.
 • Plný servis

  Podle potřeby Vám zaručíme stejný servis jako u kuchyní na míru (poradenství, zdarma kalkulace a 3D vizualizace, doprava, montáž, záruční a pozáruční servis).
 • Přizpůsobení prostorům

  Návrh kuchyně se přizpůsobí Vašim rozměrům, což jiní výrobci
  levnějších kuchyní zpravidla nenabízí
 • Chytrá konstrukce

  Spodní skříňky jsou zkonstruovány tak, aby bylo možné vést
  instalace za kuchyňskou linkou na stěně (s výjimkou skříněk na spotřebiče)
 • Odborné sestavení

  Skříňky jsou odborně sestavené přímo ve výrobě, takže pokud
  nevyužijete naší nabídky na montáž kuchyně, zvládnete montáž i sami
 • Korpusy z 18mm lamina

  Veškeré korpusy jsou vyrobeny z lamina 18 mm, hrany jsou
  olepeny ABS 1 mm
 • Kvalitní kování

  Kuchyně jsou osazeny kvalitním nábytkovým kováním BLUM
  nebo Strong, veškeré zásuvky mají tlumené dovírání

ECO Levné kuchyně

Kuchyně ECO jsou cenově přístupnější varianta od českého výrobce kuchyní s téměř dvacetiletou tradicí na nábytkářském trhu. Ač se jedná o levné kuchyně, jsou svými užitnými vlastnostmi srovnatelné s originálními kuchyněmi INDECO. Rozdíl je pouze v použitých materiálech. Kvalita zpracování zůstává jako obvykle na té nejvyšší úrovni. 

Z nabídky výrobce, společnosti INDECO CZ s.r.o. jsme vybrali nejžádanější dekory a ty jsme zařadili do sortimentu kuchyní řady ECO. Naleznete zde dvířka v luxusním provedení Emotion se strukturou jako pravé dřevo nebo dvířka v provedení vysoký lesk Thermopal.

Korpusy kuchyní ECO jsou vyráběny z lamina tloušťky 18 mm a jsou kompletovány šroubováním, hrany korpusů jsou olepeny ABS hranou 1 mm. V řadě ECO je tak široká nabídka modulů skříněk, že si vybere i ten nejnáročnější klient. 

Samozřejmostí je, zpracování 3D návrhu na některé z našich prodejen, kde  se Vám  bude věnovat vyškolený prodejní poradce. Zároveň s 3D modelem dostanete i cenovou kalkulaci. V případě zájmu, si sami Vaši novou kuchyň zaměříme a namontujeme.

Nemáte-li čas na návštěvu některého z našich showroomů, existuje zde pro Vás jednoduchá možnost objednat kuchyň v našem E-shopu. Chcete-li ještě více ušetřit, můžeme Vám všechny skříňky dodat ve smontovaném stavu připravené tak, že montáž zvládnete sami. 

Napište nám

Prodejny

Jak změřit

Fotogalerie