Stylové a levné kuchyně

Trávíte v kuchyni hodně času? Myslíte, že nastal čas na rekonstrukci stávající kuchyně, nebo že si zasloužíte nové vybavení, ale dělá vám starosti výše investice? Rádi vaříte, ale váš plynový či elektrický sporák vás od toho odrazuje, dopřejte si novou kuchyni a používejte při vaření indukční desku. Milujete pořady o vaření a moderní a profesionální kuchyně je snem, který si jednou hodláte splnit? Neváhejte, moderní kuchyně ještě nemusí nutně znamenat vysokou investici.

 

Jak vypadají moderní kuchyně?

Nové kuchyně se vyznačují minimalismem.  Jednoduché a čisté linie kuchyně skvěle vypadají a díky minimu špatně se čistících prostorů, jsou i praktické. Vše na kuchyňské lince má své místo. Potřebujete mít nutně vyrovnána všechna dochucovadla, oleje a další přísady na kuchyňské lince vedle sporáku? Proč vše neschovat do vysouvací přihrádky nebo šuplíku? Prostor kuchyně pak bude vypadat uklizeněji a na nic se už nebude prášit ani prskat olej.
Moderní spotřebiče jsou úsporou času. Myčky už nacházejí své místo ve většině domácnosti. Další spotřebiče jako je například vestavěná trouba či mikrovlnka nebo indukční deska se také těší oblibě v nově zařizovaných nebo rekonstruovaných kuchyních. Vestavěné spotřebiče šetří starostí s tím, kam je umístit, zda nebudou překážet nebo vyčnívat, nemohou spadnout. Minulostí je i časté uklízení prachu pod nimi a ve škvírách okolo nich. A indukční deska je daleko praktičtější na údržbu než staré sporáky.

Také přeplněné odpadkové koše vedle pracovní plochy už vaše kuchyně nebude znát. Bezdotykové odpadkové koše nebo koše schované ve skříni pod dřezem udělají z kuchyně hygieničtější místo nejen v očích návštěv. Rovněž drtiče odpadků vám usnadní práci při úklidu po vaření.
 

Levné kuchyně Indeco

Společnost Indeco se specializuje na moderní, ale zároveň levné kuchyně. Kuchyně jsou rozdělené do čtyř kategorií odpovídajícím potřebám zákazníků.
Kuchyně S se hodí do malých bytů, garsonek a kanceláří, stěžejní je zde efektivní využití malého prostoru. Kuchyně M jsou o něco větší než předešlý typ a už tolik nezáleží na využití každého kousku místa, ale důraz se klade i na personalizaci. V Kuchyni L má zákazník volnou ruku co se týče návrhu a použitých materiálů, kuchyně se stává odrazem osobnosti zákazníka. Posledním typem jsou Kuchyně XL. Při jejich návrhu je počítáno s využitím luxusních materiálů a více než o kuchyně se jedná o propracované návrhy funkčních prostor s využitím estetického cítění.

Využijte prostor kuchyně efektivně a pořiďte si novou moderní kuchyň, ve které vás vaření bude těšit.
 

7 důvodů proč si pořídit kuchyně indeco eco

 • Kvalita zpracování

  Nejmodernější technologické vybavení a ti nejlepší odborníci Vám zaručí to nejkvalitnější zpracování a profesionální montáž.
 • Plný servis

  Podle potřeby Vám zaručíme stejný servis jako u kuchyní na míru (poradenství, zdarma kalkulace a 3D vizualizace, doprava, montáž, záruční a pozáruční servis).
 • Přizpůsobení prostorům

  Návrh kuchyně se přizpůsobí Vašim rozměrům, což jiní výrobci
  levnějších kuchyní zpravidla nenabízí
 • Chytrá konstrukce

  Spodní skříňky jsou zkonstruovány tak, aby bylo možné vést
  instalace za kuchyňskou linkou na stěně (s výjimkou skříněk na spotřebiče)
 • Odborné sestavení

  Skříňky jsou odborně sestavené přímo ve výrobě, takže pokud
  nevyužijete naší nabídky na montáž kuchyně, zvládnete montáž i sami
 • Korpusy z 18mm lamina

  Veškeré korpusy jsou vyrobeny z lamina 18 mm, hrany jsou
  olepeny ABS 1 mm
 • Kvalitní kování

  Kuchyně jsou osazeny kvalitním nábytkovým kováním BLUM
  nebo Strong, veškeré zásuvky mají tlumené dovírání

ECO Levné kuchyně

Kuchyně ECO jsou cenově přístupnější varianta od českého výrobce kuchyní s téměř dvacetiletou tradicí na nábytkářském trhu. Ač se jedná o levné kuchyně, jsou svými užitnými vlastnostmi srovnatelné s originálními kuchyněmi INDECO. Rozdíl je pouze v použitých materiálech. Kvalita zpracování zůstává jako obvykle na té nejvyšší úrovni. 

Z nabídky výrobce, společnosti INDECO CZ s.r.o. jsme vybrali nejžádanější dekory a ty jsme zařadili do sortimentu kuchyní řady ECO. Naleznete zde dvířka v luxusním provedení Emotion se strukturou jako pravé dřevo nebo dvířka v provedení vysoký lesk Thermopal.

Korpusy kuchyní ECO jsou vyráběny z lamina tloušťky 18 mm a jsou kompletovány šroubováním, hrany korpusů jsou olepeny ABS hranou 1 mm. V řadě ECO je tak široká nabídka modulů skříněk, že si vybere i ten nejnáročnější klient. 

Samozřejmostí je, zpracování 3D návrhu na některé z našich prodejen, kde  se Vám  bude věnovat vyškolený prodejní poradce. Zároveň s 3D modelem dostanete i cenovou kalkulaci. V případě zájmu, si sami Vaši novou kuchyň zaměříme a namontujeme.

Nemáte-li čas na návštěvu některého z našich showroomů, existuje zde pro Vás jednoduchá možnost objednat kuchyň v našem E-shopu. Chcete-li ještě více ušetřit, můžeme Vám všechny skříňky dodat ve smontovaném stavu připravené tak, že montáž zvládnete sami. 

Napište nám

Prodejny

Jak změřit

Fotogalerie